Starax

Gönenç Yapı

Gönenç Yapı Satarax

Gönenç Yapı Market, Mobilya ve Mutfak Aksesuarında Çözüm Ortağınız olarak 1966 yılından bu yana müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışıyla çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.
İki showroomu ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Gönenç Yapı hizmet anlayışını, hep siz değerli müşterileri doğrultusunda 21 yıldan bu yana güncelleyerek devam etmektedir....

Starax Kiler Grubu

Starax Kiler Grubu; Teleskopik Kiler, Teleskopik Kiler Ahşap Tablalı, Teleskopik Kiler – Frenli,Teleskopik Kiler – Frenli Ahşap Tablalı ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Tezgahaltı Grubu

Starax Tezgahaltı Grubu; Bağımsız Çift Açılım Tandem Raylı Çekmece – Frenli, Ahşap Tablalı Bağımsız Teleskopik Raylı Çekmece – Frenli,Kapağa Monte Çift Açılım Tandem Raylı Çekmece – Frenli ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Köşe Dolabı Grubu

Starax Köşe Dolabı Grubu; Kapağa Monte Körköşe Mekanizması, Ahşap Tablalı Kapağa Monte Körköşe Mek., Bağımsız Körköşe Mekanizması ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Set Arası Grubu

Starax Set Arası Grubu; Alüminyum Askı Profili, 7 Kancalı Alüminyum Askı, Çatal, Kaşık, Bıçak Blm. Kancalı Alm. Baharatlık ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Dolap İçi Raf Grubu

Starax Dolap İçi Raf Grubu; Raylı Raf, İki Katlı Raf Asansörü, Sabit Raf, Alüminyum Profilli Tepsili Tabaklık – Bardaklık Seti ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Gardrop Grubu

Starax Gardrop Grubu; Döner Ayna Mekanizması, Ütü Masası, Gazetelik, Teleskopik Raylı Alüminyum Ayakkabılık – Frenli ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Çok Amaçlı Kolon Grubu

Starax Çok Amaçlı Kolon Grubu; Açılı Bar Konsol Takımı, Raf Tutucu, Oval Profil Tutucu – Takım ve daha fazla seçenekleri görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Starax Banyo Grubu

Starax Banyo Grubu; Olympos Ayna, Oval Tel Sabunluk,İkili Oval Köşe Süngerlik, Askılı Raflı Havluluk, Etajer ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Gönenç Yapı Starax

Galeri

Gönenç Yapı, sektördeki talep ve beklentilere tecrübe ve konuya uzman bakışıyla cevap vermektedir. Dinamik, yenilikçi ve daima gelişimi öne alan bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Gönenç Yapı BAYİLİKLER

Ansan
Antik Bronze
Bakış Kapak
Blum
Çebi
Cesan
Dominox
Franke
Gilan
Henkel
Kale Kilit
Kapsan
Mepa
Newarc
Roma
Samet
Serena
Silverline
Starax
System
Şahinoğlu