gönenç yapı

"Çözüm Ortağınız"

gönenç yapı

Gönenç Yapı Market, Mobilya ve Mutfak Aksesuarında Çözüm Ortağınız olarak 1966 yılından bu yana müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışıyla çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.
İki showroomu ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Gönenç Yapı hizmet anlayışını, hep siz değerli müşterileri doğrultusunda 21 yıldan bu yana güncelleyerek devam etmektedir....

Misyon

Gönenç Yapı, sektördeki talep ve beklentilere tecrübe ve konuya uzman bakışıyla cevap vermektedir. Dinamik, yenilikçi ve daima gelişimi öne alan bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. İnan Yapı bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız yaparak öncelikle bir Hatay markası sonrasında Türkiye markası olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve hizmetkar sunmak; gözlenebilir, olumlu ve kalıcı davranış değişikliği yaratmak ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek. Türkiye'de ve Dünya'da değişen inşaat sektörünü yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek. Sunulan ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak. Hedef kitlemiz, yalnızca bulunduğumuz şehir değil, tüm bölge ve Türkiye' dir.


Değerler

Müşteriye her zaman en mükemmelini sunmak,
Dürüstlük ilkesine sıkı sıkıya bağlı olmak,
Verilen sözü zamanında yerine getirmek,
Doğru, hızlı ve güvenilir olmak,
Takım olmak,
Sürekli olmakgönenç yapı

Galeri

Gönenç Yapı, sektördeki talep ve beklentilere tecrübe ve konuya uzman bakışıyla cevap vermektedir. Dinamik, yenilikçi ve daima gelişimi öne alan bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Gönenç Yapı BAYİLİKLER

Ansan
Antik Bronze
Bakış Kapak
Blum
Çebi
Cesan
Dominox
Franke
Gilan
Henkel
Kale Kilit
Kapsan
Mepa
Newarc
Roma
Samet
Serena
Silverline
Starax
System
Şahinoğlu