Blum

Gönenç Yapı

Gönenç Yapı Blum

Gönenç Yapı Market, Mobilya ve Mutfak Aksesuarında Çözüm Ortağınız olarak 1966 yılından bu yana müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışıyla çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.
İki showroomu ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Gönenç Yapı hizmet anlayışını, hep siz değerli müşterileri doğrultusunda 21 yıldan bu yana güncelleyerek devam etmektedir....

Blum Kalkar Kapak Sistemleri

Blum Kalkar Kapak Sistemleri; AVENTOS HF, AVENTOS HS, AVENTOS HL, AVENTOS HK, AVENTOS HK-S, AVENTOS HK-XS, Açılı bini ve yiv uygulamaları, katlanarak, eğimli, paralel, yukarı kalkar kapaklar ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum Menteşe Sistemleri

Blum Menteşe Sistemleri; CLIP top BLUMOTION, CLIP top, MODUL, Siyah oniks CLIP top BLUMOTION, tüm uygulama alanları için menteşe sistemleri ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum Box Sistemleri

Blum Box Sistemleri; LEGRABOX, TANDEMBOX, METABOX, metalden çekmeceler ve derin çekmeceler için ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum Ray Sistemleri

Blum Ray Sistemleri; MOVENTO, TANDEM, STANDARD, ahşap çekmeceler için ray sistemleri ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum İç Bölümlendirme Sistemleri

Blum İç Bölümlendirme Sistemleri; LEGRABOX için AMBIA-LINE, TANDEMBOX için ORGA-LINE, Ahşap çekmeceler için ORGA-LINE, AMBIA-LINE mutfak yardımcıları, ORGA-LINE mutfak yardımcıları ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum Hareket Teknolojileri

Blum Hareket Teknolojileri; BLUMOTION, SERVO-DRIVE, TIP-ON, TIP-ON BLUMOTION, Kulpsuz mobilyalar için Blum, bastırın, açın, frenleyin ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum Montaj Yardımları

Blum Montaj Yardımları; Delme ve aksesuar montajı makineleri, Montaj kalıpları, Montaj aletleri ve makineleri ve daha fazla seçenekleri görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Blum Dolap Uygulamaları

Blum Dolap Uygulamaları; SPACE TOWER, SPACE CORNER, Mutfak eviye dolabı, Dar dolaplar, çok çeşitli uygulamalar için pratik dolaplar ve daha fazla ürün çeşitlerini görmek için mağazamızı ziyaret edin.

Gönenç Yapı Blum

Galeri

Gönenç Yapı, sektördeki talep ve beklentilere tecrübe ve konuya uzman bakışıyla cevap vermektedir. Dinamik, yenilikçi ve daima gelişimi öne alan bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Gönenç Yapı BAYİLİKLER

Ansan
Antik Bronze
Bakış Kapak
Blum
Çebi
Cesan
Dominox
Franke
Gilan
Henkel
Kale Kilit
Kapsan
Mepa
Newarc
Roma
Samet
Serena
Silverline
Starax
System
Şahinoğlu